Wyniki meczu psg

Przy stanie 6:9 świetny kontratak meczu przeprowadził Kurek, a chwilę po nim Mateusz Bieniek zablokował Vadiego na środku. Przy stanie 6:9 świetny kontratak meczu przeprowadził Kurek, a chwilę po nim Mateusz Bieniek zablokował Vadiego na środku.

Prognozy dla sportu Profesjonalny, Bzdury Bez ryzyka

. Jednoręki bandyta Grudzień Jastrzębie-Zdrój. .
Gry ryzykowne Promocje wydarzeń.

Po kilku psg piłkach Polacy szybko odskoczyli Irańczykom na cztery punkty. . Początek meczu był wyrównany. Po kilku piłkach Polacy szybko odskoczyli Irańczykom na cztery punkty. Świetnie na środku grał Mateusz Bieniek, a i rywale popełniali błędy. Biało-czerwoni byli skuteczni w ataku na wszystkich możliwych stronach. i dość szybko prowadzili 18:13. Końcówka należała do mistrzów świata, którzy po skutecznych atakach Bednorza i asie serwisowym Bartosza Kurka prowadzili 22:16 Jednak w kolejnych trzech akcjach punktowali Irańczycy, przez co Nikola Grbić poprosił o przerwę. Czas podziałał na naszą korzyść, a seta zamknął Aleksander Śliwka 25:21. W drugim secie Irańczycy zaczęli czytać naszą grę, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 7:3. Przy stanie 6:9 świetny kontratak przeprowadził Kurek, a chwilę po nim Mateusz Bieniek zablokował Vadiego na środku. Asa dołożył Aleksander Śliwka i biało-czerwoni wyrównali stan gry 9:9. Prognozy dla sportu Profesjonalny.. W drugim secie Irańczycy zaczęli psg czytać naszą grę, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 7:3.